W 2017 roku Wilanów znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu atrakcyjności dzielnic, wyprzedzając nawet Żoliborz, przez długie lata kojarzony jako synonim luksusu. Obecnie to Wilanów jest dzielnicą o ogromnym potencjale, w której mogłoby zamieszkać nawet do 100 tys.osób. Dlaczego Wilanów jest tak atrakcyjny? Jakie są prowadzone na jego terenie inwestycje? Co warto wiedzieć o Cichej Dolinie?

Dlaczego Wilanów jest miejscem wartym uwagi?

Wilanów to miejsce dysponujące sporymi terenami zielonymi, w których można miło wypocząć po pracy lub w weekend. Oprócz tego Wilanów cieszy się sławą jednej z najbezpieczniejszych i najnowocześniejszych dzielnic na terenie Warszawy.

Jest to dzielnica bardzo dogodna do mieszkania dla rodzin z dziećmi i osób starszych ze względu na dużą przestrzeń oraz dużą ilość punktów takich, jak żłobki, szkoły i przedszkola, a także apteki i przychodnie.

Standard oferowanych tam mieszkań jest bardzo wysoki, co równa się komfortowym warunkom życia, jeśli wybierzemy właśnie tę dzielnicę. Z Wilanowa można też łatwo dostać się do centrum miasta.

Nowe inwestycje Warszawa Wilanów

Wilanów to dzielnica, która obecnie przechodzi etap prężnego rozwoju. Według dostępnych w internecie informacji, na Wilanowie mamy do czynienia z inwestycjami, w ramach których w dzielnicy przybędzie łącznie aż 658 mieszkań.

Inwestycje te to Yareal, który odda do użytku aż 300 mieszkań z certyfikatem BREEAM (wyróżnienie przyznawane za poszukiwanie optymalnych rozwiązań z poszanowaniem dostępnych zasobów naturalnych), Apartamenty Królewskie Robyg, oddające w użytek 78 mieszkań od czerwca 2019 roku, Acciona Nieruchomości, firma przekazująca nabywcom aż 130 mieszkań na Błoniach Wilanowskich i Tulip Wilanów na Zawadach, gdzie znajdziemy nawet do 150 mieszkań. Inną, wartą uwagi inwestycją, która dokłada od siebie kolejnych 58 mieszkań w Zawadach, to Cicha Dolina. Co warto o niej wiedzieć?

Nowe osiedle Wilanów

Trwa obecnie drugi etap inwestycji w domy na osiedlu Cicha Dolina. Do użytku oddaliśmy już 36 domów, w których można liczyć na jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Drugi etap inwestycji to kolejne 22 mieszkania, w których stawiamy na bardziej nowoczesną infrastrukturę ? co bynajmniej nie oznacza, że jest ona pozbawiona swojego uroku. Wręcz przeciwnie, Cicha Dolina i mieszkania, jakie Ci obecnie proponujemy to miejsce, które może być tym idealnym dla Ciebie!

Drugi etap inwestycji to 16 budynków, z czego każdy z nich składa się z trzech do maksymalnie pięciu segmentów, zgrupowanych razem. Obok samego domu i ogródka, możesz liczyć także na własne miejsce postojowe i miejsce w garażu.

W procesie budowy zastosowaliśmy specjalny tynk silikonowy, dzięki czemu ściany będą odporną na działanie wody, a przy tym nie stracą swojej oddychalności. Oprócz tego, dzięki właściwościom samoczyszczącym, Twój nowy dom będzie cały czas prezentował się pięknie, jak nowo postawiony.

Dodatkowa odporność na grzyby i pleśnie zabezpiecza Cię przed groźnymi chorobami. Zastosowaliśmy również najlepszej jakości okna i drzwi wejściowe, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Domy miasteczko Wilanów

Obok zalet samej nieruchomości i korzyści w postaci własnego ogródka, warto zwrócić również uwagę na pobliskie atrakcje. Z osiedla Cicha Dolina mamy już blisko do plaży w Zawadach, która potrafi być niezwykle urokliwa. Kolejnym atutem dla miłośników zieleni jest łąka zalewowa, położona praktycznie po drodze na plażę.

Cicha Dolina to miejsce idealnie ułożone pomiędzy zacisznymi, urokliwymi terenami zielonymi, a punktami komercyjnymi, takimi jak m.in.polsko-angielskie przedszkole Kids College, plac zabaw przy ul. Bruzdowej, czy też Stajnia Korona, położona nieco dalej, przy tej samej ulicy. Innymi miejscami wartymi uwagi są m.in. ruiny pałacyku z bogatą historią, pochodzącego z 1811 roku, otoczone pięknymi, zielonymi terenami, wprost stworzonymi do spacerów.

Dom Warszawa Wilanów ? to jedno z coraz bardziej popularnych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę, w przypadku osób zainteresowanych mieszkaniem w stolicy Polski. Nic w tym dziwnego, wiele i wielu z nas marzy o mieszkaniu w pięknej, zacisznej dzielnicy, która jest nie tylko nowocześnie urządzona, lecz też łączy w sobie cechy miłego azylu z punktem, z którego łatwo jest dostać się do wszelkich, potrzebnych nam na co dzień placówek.

Kategorie: Dom

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.