Łazienka stanowi niezaprzeczalnie jedno z najbardziej wygodnych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie w łazience możemy się odprężyć i zrelaksować, biorąc długą kąpiel. Urządzanie łazienki jest obecnie dość trudne, lecz jedynie z jednego powodu ? z ogromnego wyboru. Niezależnie od nakładów pieniężnych oraz od metrażu naszej łazienki, każdy z nas może wyposażyć ją w dowolne typy armatury i inne elementy.

W dzisiejszych czasach mamy to ułatwienie, że dostęp do wszelakich elementów łazienkowych jest ogromny. Mnóstwo jest firm, które zajmują się produkcją armatury, blatów łazienkowych oraz innych przedmiotów, jakie powinny się w niej znaleźć.

Szczególną uwagę w urządzaniu łazienki należy skupić na kabinie prysznicowej. Jest to bowiem największy element, jaki znajduje się w łazience. Dość często, kabina prysznicowa posiada wiele dodatkowych i atrakcyjnych funkcji.

Wybór kabiny prysznicowej

  • Kabina prysznicowa Kerra ? marka ta oferuje wiele rodzajów kabin do łazienki. Spośród oferty, możemy wyszczególnić kabiny hydromasażowe, kabiny parowe oraz natryskowe. Produkty te szczególnie dużym rozmiarem. Brodziki są głębokie i szerokie. Jeśli chodzi o tworzywa i materiały ? do tworzenia kabin Kerra stosuje się wysokiej jakości hartowane szkło, aluminium, mocne tworzywa oraz ceramikę. Drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe, otwierane na klamkę lub przesuwne. Dodatkowo, kabiny prysznicowe posiadają oświetlenie halogenowe i wentylatory. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie panelu dotykowego do obsługi kabiny. Konkretne modele kabin mają daną ilość dysz do hydromasażu. Strumienie wody w słuchawce prysznicowej mogą być różnorodne.
Kerra - kabina prysznicowa

Kabina Kerra stanowi połączenie delikatnego designu z formą, która optycznie pozwala zwiększyć wielkość kabiny.

  • Kabina z hydromasażem Durasan ? rozmiary kabin tej marki są tak różnorodne, że można je zamontować nawet w małej łazience. Główną częścią kabiny jest urządzenie do hydromasażu. Kabiny Durasan również są wykonywane z hartowanego szkła, wykończenia są chromowane, a uchwyty metalowe. Główną zaletą kabin, jest oszczędzanie sporej ilości powierzchni w każdej łazience. Brodziki, jakie produkuje firma, znane są z długiego utrzymywania temperatury. Dodatkowo, ich materiał jest ciepły, co sprzyja komfortowej kąpieli. Kabiny Durasan posiadają najczęściej 6 dysz masujących oraz radio. W niektórych modelach, dodatkowo znajdują się lustrzane lub przyciemniane szyby oraz siedzisko do rozłożenia.
  • Kabiny Hydrosan ? są to kabiny dość bogato wyposażone. W wielu seriach znajduje się radio z głośnikiem. Liczba dysz masujących przekracza 10. Wiele modeli kabin posiada dysze boczne i górne. Słuchawka prysznicowa ma zazwyczaj wiele funkcji. Warto również dodać, że w ofercie popularne jest urządzenie do masażu stóp. Dodatkowo, w kabinach znajdują się lustra, wentylatory, światła LED oraz półki i pojemniki na szampony itp. Brodziki mają antypoślizgowe dno. Materiały, jakich użyto do produkcji kabin, to ceramika, grube, hartowane szkło, aluminium, metal, akryl.
  • Kabina prysznicowa Sea Horse ? kabiny tej firmy są podzielone na podstawowe rodzaje ? Sigma, Easy In oraz Fresh Line. Kabiny te są nieco mniejsze węższe. Dominuje tu prosty i surowy styl. Do produkcji kabin stosuje się szkło hartowane, aluminium, ceramikę. Kabiny mogą mieć drzwi przesuwne lub otwierane na klamkę. Wiele modeli posiada jedną ścianę lustrzaną, a ścianki posiadają specjalną powłokę Clean Glass, co pozwala na utrzymanie kabiny w czystości przez długi czas. Wygląd kabin Sea Horse pozwala urządzić nam łazienkę w sposób elegancki i stylowy.

Wyżej wymienione rodzaje kabin prysznicowych są dziś szczególnie popularne. Wiele osób, które remontują lub urządzają łazienkę, wybiera kabiny prysznicowe z hydromasażem oraz z innymi funkcjami. Wszystkie powyższe propozycje nadają się zarówno do łazienki domowej, jak i do kompleksów hotelowych i Spa. Hartowane szkło łatwo możemy utrzymać w czystości, a drzwi pozwalają na swobodne i bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z kabiny.

Kategorie: Dom

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.