Sunday 4th June 2023

Klimatyzator i oczyszczacz – dwa w jednym – oszczędź miejsce i pieniądze  

4 listopada 2022 by SolarnyMaciek
No Comments

Zapewnienie czystej, przyjemnej i komfortowej atmosfery jest bardzo ważne zarówno w miejscu pracy jak i w domu, gdzie spędzamy zazwyczaj więcej czasu i chcielibyśmy móc w nim zrelaksować się oraz wypocząć. Urządzenie łączące klimatyzator i oczyszczacz jest perfekcyjnie dopasowanym do naszych potrzeb sprzętem, który pozwoli nam stworzyć taką właśnie atmosferę wszędzie tam, gdzie tylko jej potrzebujemy.

Zalety jakie daje nam klimatyzator i oczyszczacz zintegrowany w jednym urządzeniu

Urządzenie spełniające jednocześnie dwie tak ważne funkcje pozwoli nam zaoszczędzić dużo miejsca w pomieszczeniu, gdzie będzie ono zamontowane. Większość oczyszczaczy powietrza to nieduże przenośne lub trochę większe stojące urządzenia, których wydajność nie jest zbyt wielka. Oczyszczacz w klimatyzatorze charakteryzuje się znacznie szybszym działaniem. Czas oczyszczania całego powietrza w standardowym pokoju o powierzchni około 30 metrów to tylko 15 minut. Dzięki jednemu urządzeniu łączącemu klimatyzator i oczyszczacz możemy chłodzić, osuszać, oczyszczać oraz ogrzewać pomieszczenie. Tryb oczyszczania może działać łącznie z chłodzeniem lub ogrzewaniem w zależności od aktualnej pogody i naszych indywidualnych potrzeb oraz odczuć.

Czyste powietrze kluczem do naszego zdrowia

Jak ważne jest czyste powietrze pozbawione kurzu, pyłu oraz alergenów wiedzą wszyscy u których wywołują one nieprzyjemne lub nawet groźne reakcje organizmu. Wszyscy alergicy odetchną znacznie spokojniej w pomieszczeniach, gdzie działa klimatyzator i oczyszczacz powietrza. Zapewnij sobie i swoim dzieciom przyjazną atmosferę oraz czyste powietrze – chłodne lub ciepłe według aktualnej potrzeby.